Twitter
Facebook
Anasayfa Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Modellerimiz Fiyat Listesi Hakkımızda Salonlarımız Galeri İletişim
Sihirli Dokunuş Stil Ve Model Renkli Ve Çarpıcı

Kuaför Muhterem BURSA | www.kuaformuhterem.com.tr > En Çok Kullanılan Saç Modelleri > Yandan Ayrılmış Saç Modelleri

Yandan Ayrılmış Saç Modelleri (Günlük)

Bu sezonun saçlarda en popüler trendi, saçları yandan ayırma… Öyle ki televizyonlarda, dergilerde, podyumlarda gördüğümüz saç modellerinin neredeyse hepsi bu şekilde… Biz de bu trendi en iyi şekilde kullanabilmeniz için size farklı modellerde en iyi örnekleri sunmaya çalıştık.

Özellikle davetler ve gece gezmeleri için, bu kış tam ortadan ayrılmış saçları bir kenara bırakıyoruz ve yanlara doğru ilerliyoruz. Yandan ayrılmış saçlarda, saçlarınızı şekillendirebilmek için birden fazla seçeneğiniz var. Örneğin yandan ayırdığınız saçlarınızı topuz şeklinde toplayabilirsiniz, ya da dağınık bırakıp 50′li yılların glam görünümüne sahip olabilirsiniz. Hiç olmadı yeni saç kesimleri ve trendleri sayesinde bir kısmını toplayıp, bir kısmını açık bırakabilirsiniz…

Toplu saçları yandan ayırma
Bu en kolay elde edebileceğiniz görünümlerden biri. Saçlarınızı istediğiniz yandan ayırın ve dümdüz görünmesini sağlayın. Daha sonra saçınızı arkadan topuz ya da at kuyruğu şeklinde toplayabilirsiniz…

Bu saç modelini davetlerde de, kokteyllerde de ve hatta ofiste de kullanabilirsiniz.

Yandan ayrılmış dağınık saçlar
Vintage görünümün ihtişamını, gizemi ve seksiliği harika bir şekilde yansıtan bu saçlar, aynı zamanda çok kadınsı… Saçlarınızı yandan ayırdıktan sonra dalgalı ya da düz kullanabilirsiniz. Biz hacimli bir görünüm tercih etmenizi öneririz.

Yarısı aşağıda, yarısı yukarıda
Neden ille de birini tercih edesiniz ki; saç tasarımcıları sağ olsun, kat kat kesimler ve yeni modeller sayesinde bize yeni bir seçenek sunuyorlar.

 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OL
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez:Balat Mah. Balat Cad. No:12/1
BURSA / TÜRKİYE
Merkez Tel: +90 (224) 222 14 09
Tel-Fax: +90 (224) 234 41 42

E-mail: bilgi@kuaformuhterem.com.tr