Twitter
Facebook
Anasayfa Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Modellerimiz Fiyat Listesi Hakkımızda Salonlarımız Galeri İletişim
Sihirli Dokunuş Stil Ve Model Renkli Ve Çarpıcı

Kuaför Muhterem BURSA | www.kuaformuhterem.com.tr > En Çok Kullanılan Saç Modelleri > Örgü Saç Modelleri

Örgü Saç Modelleri

Sizlere çok doğal görünen, ama bir o kadar da şık örgü bir saç modelinden bahsetmek istiyoruz. Salaş saç örgüsü…
Örgü saç modelleri bu aralar çok popüler oldu. Saç telinin kalınlığına göre ayarlanan saç örgüleri ile muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Fakat, saçlarınızı ördüğünüzde gergin örgü yerine, biraz daha dağınık bir örgü kullanmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise doğru yazıyı okuyorsunuz.

Üst tarafı salık saç modeli olarak kullanılan, bir tutam örgü dağınık saç arasından uzanmış mükemmel saç modelleri tanıtacağız sizlere.

Bu saç modelinde amaç, saçlara doğal görünüm kazandırmaktır. Dağınık saç örgüsünde, saçınız için çok özenmenize gerek yok. Sadece bir saç örgüsü yaratın ve saçınızın üst tarafını salık bırakın. Ya da bir krepe yardımıyla hacimli bir görünüm kazandırın. Tercih size kalmış.

Dağınık saç örgüsü modellerinden en çok beğendiklerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Özellikle genç ve orta yaştaki hanımların günlük kullanımında çok çekici olarak karşımıza çıkabilecek bu saç modelini denemenizi tavsiye ediyoruz.
Örgü saçlar kadınlar arasında -özellikle genç kızlar- sıkça tercih edilen bir saç modeli. Yapımı el alışkanlığına bağlı olarak kolay olmakla beraber, mükemmel bir görünüme sahiptir. Bu nedenden dolayı, kuaföre gitmeden bazen saç örgülerimizi evde kendimiz yaparız.

Bugün sizlere çok farklı ama inanılmaz güzel örgü saç modelleri göstermek istedik. Bu modelleri bir araya getirirken, daha önce görülmemiş/yapılmamış olmasına dikkat ettik.

Muhtemelen çoğu modelin tarifini isteyeceksiniz ama, hemen hemen hiçbiri evde yapılabilecek modellerden değildir. Kuaför desteği olmadan aynı başarıyı sağlamak neredeyse imkansızdır. Bu farklı örgü saç modelleri arasında gelin başı olarak kullanılabilecek modeller de vardır. Ya da özel bir gece için… Günlük kullanım için tercihiniz bu modellerden birisi olacak ise, fazlasıyla şık olacağını bilmenizi isteriz.

En çok beğendiğimiz tamamen farklı ve yeni örgü saç modellerini bir araya getirdik. Bakalım siz de bizim kadar beğenecek misiniz?

 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OL
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez:Balat Mah. Balat Cad. No:12/1
BURSA / TÜRKİYE
Merkez Tel: +90 (224) 222 14 09
Tel-Fax: +90 (224) 234 41 42

E-mail: bilgi@kuaformuhterem.com.tr