Twitter
Facebook
Anasayfa Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Modellerimiz Fiyat Listesi Hakkımızda Salonlarımız Galeri İletişim
Sihirli Dokunuş Stil Ve Model Renkli Ve Çarpıcı

Kuaför Muhterem BURSA | www.kuaformuhterem.com.tr > En Çok Kullanılan Saç Modelleri > Günlük Saç Modelleri

Günlük Saç Modellerimiz
İşyeri zamanımızın uzun bir bölümünü geçirdiğimiz alanlardır. Dolayısıyla işyerinde rahat hissetmek istiyoruz. Aşırı makyaj ya da abartılı saç modeleri başarınızın önüne geçer ve yanlış bir izlenime bürünürsünüz. Bu yüzden abartılı olmayan saç modellerini tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır.Sabah evden çıkma telaşına kapılıp hemen bir topuz yapabilirsiniz. Ya da akşamdan saçlarınıza düz fön çekip sabah saç yapma derdinden kurtulabilirsiniz. Makyajınızı da bu saç modelleriyle orantılı olarak hafif şekilde yaptığınızda o günün en güzel kadını siz olabilirsiniz. Unutmayın, iş hayatında kadınlar için görünüm çok önemlidir.

2012 yılına girdiğimiz şu günlerde, modayı ve trendleri yakından takip eden bayanlar, saç kesimlerinde güncel akımlara ayak uydurmak istiyor. Kadınlar özel saç kesimlerinden çok, günlük kullanım saç modelleri tercih ettiğinden dolayı sizlerle 2012 günlük saç modellerini paylaşmak istedik.

2012′de saçlarda hem eskilerin, hem de günümüzün karışımı trendleri görmek mümkün. Yumuşak saç dalgaları, kabarık kısa kesim, aksesuar kullanarak yapılmış topuzlar, dağınık dalgalar, fransız topuzu, renkli balyajlar, karışık topuz, su dalgası, ortadan ayrılmış saçlar, kalın saç örgüsü ve daha bir çok saç modelini 2012′de günlük saç modelleri arasında görebileceğiz.

Bu saç kesimleri, çok şık görünmekle beraber yapımı da çok kolay olan modeller. Birazdan göreceğiniz 2012 günlük saç modelleri arasında özel gecelerde kullanılabilecek saç modelleri de vardır, bunların hangileri olduğunu belirtmeye gerek duymuyoruz. Zaten görünüşleri itibariyle “özel günlerde kullanılacak saç modelleri” olarak ayrılıyolar.

 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OL
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez:Balat Mah. Balat Cad. No:12/1
BURSA / TÜRKİYE
Merkez Tel: +90 (224) 222 14 09
Tel-Fax: +90 (224) 234 41 42

E-mail: bilgi@kuaformuhterem.com.tr