Twitter
Facebook
Anasayfa Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Modellerimiz Fiyat Listesi Hakkımızda Salonlarımız Galeri İletişim
Sihirli Dokunuş Stil Ve Model Renkli Ve Çarpıcı

Kuaför Muhterem BURSA | www.kuaformuhterem.com.tr > En Çok Kullanılan Saç Modelleri > Gelin Saç Modelleri

Gelin Başı Saç Modellerimiz
2012 saç trendlerinden Gelinbaşı Modelleri tasarımlarını incelelim. Özel ve önemli bir gün için heyecan içine giren genç kızlarımız gelinlik modelleri araştırırlar. Gelinliğini temin ettikten sonra sıra gelinbaşı modelleri ve makyaj stillerine gelir. Sizlere biraz olsun fikir vermek için biraz araştırma yaptık. Gündem de klasik gelinbaşı modelleri bulunuyor. Pek kısa stiller gelin saç modeli olarak tutulmuyor. Kabarık üstten toplanan modeller ve arkadan yapılan topuz modelleri revaçta görünüyor. Örgülü, at kuyruğu modelleri de gelinbaşına uyarlandığını gördük fakat en çok kullanılan stiller açık dalgalı saç modelleri veya topuz modelleri olarak göze çarpmıştır. Bunların dışında Dağınık gelişi güzel arkada toplanan tam topuz değilde böyle hafif kabarık saç modelleri moda olarak görünüyor.

Dalgalı ve At Kuyruğu Modelleri Sizin İçin Uygun Olabilir!
Daha kolay ve güzel bir görüntü veren dalgalı saç modelleri gelinbaşı için çok uygun. Özellikle açık renkli saçlar için uzun dalgalar, aşağı doğru kıvrılan çekici bukleler beyaz gelinlik üzerinde çok şık durmaktadır. Klasik stillerden kurtularak dalgalı saç seçimi yapabilirsiniz. Bunların dışında aşağıda da örneğini gördüğünüz kolay bir model olan at kuyruğu modellerinden gelinbaşı modelleri yaratabilirsiniz. Basit olduğu için fazla tercih edilmediği bir gerçek fakat biz isteyenler olabilir diye örnek resim koymak istedik.

Gelin Makyajı Tercihleri
Gelin makyajında önemli olan elmacık kemikleri ve gözlerin vurgulanmasıdır. Derin tonlu göz farı kullanın rengini ten renginize göre seçin. Göz kapaklarınızı gergin tutarak orta kısmına astar uygulaması yapın. Bu gözlerinizi belirginleştirecektir. Gözünüzün iç köşesine belirgin bir çizgi çizin. Çizginin dış kenarı daha kalın olmalıdır.
Dudak makyajınızı ışıklı tercihlerden yana kullanın. Pastel ışıklı tonlar her zaman gelinlik için daha hoş ve şık olmuştur. Cırtlak renklerden kaçının. Aşağıda örnekteki resmi inceleyin.

 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OL
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez:Balat Mah. Balat Cad. No:12/1
BURSA / TÜRKİYE
Merkez Tel: +90 (224) 222 14 09
Tel-Fax: +90 (224) 234 41 42

E-mail: bilgi@kuaformuhterem.com.tr