Twitter
Facebook
Anasayfa Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Modellerimiz Fiyat Listesi Hakkımızda Salonlarımız Galeri İletişim
Sihirli Dokunuş Stil Ve Model Renkli Ve Çarpıcı

Kuaför Muhterem BURSA | www.kuaformuhterem.com.tr > En Çok Kullanılan Saç Modelleri > Bukleli Saç Modelleri

Bukleli Saç Modelleri

Bilmiyoruz fark ettiniz mi ama şı sıralar kırmızı halılarda, partilerde ve sokaklarda gördüğünüz kadınların çoğu kıvırcık, dalgalı ya da bukleli saçları tercih ediyor. Neden diye hiç düşündünüz mü?

Çünkü eğer ince telli saçlarınız varsa dalgalar ve bukleler saçlarınızın daha gür ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Eğer omuzlarınız çok genişse, kabarık görünümü sayesinde dalgalı saçlar proporsiyonunuzu düzeltiyor. Bukleli saçlar, yüzünüzün çok uzun ya da çok yuvarlak görünmesini engelliyor. Ayrıca çok daha genç görünmenizi sağladığı da bir gerçek!

Bu yüzden bukleli saç modelleri 2012 yılında öne çıkan saç şekillerinin başında geliyor. Belirtmekte yarar var, elbetteki saçlarınız doğal bukleli olursa daha güzel bir görünüm elde edersiniz. Saçlarda artık doğal görünüm moda olduğunu her yazımızda belirtmeden geçemiyoruz.

Büklüm büklüm çok çekici bukleli saç modelleri, uzun saçlarınız varsa hacimli bukleler ile sizin aradığınız ve istediğiniz bir saç modeli olabilir. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi, bukleli saçlar için kalın telli saçınızın olmasına gerek yok. Saçlarınız ince telliyse, bukleli saçlar ile saçlarınızın hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz.

2012 Bukleli saç modelleri’ni kullanan ünlü isimlerin saçlarından oluşan bir galeri hazırladık. Çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OL
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez:Balat Mah. Balat Cad. No:12/1
BURSA / TÜRKİYE
Merkez Tel: +90 (224) 222 14 09
Tel-Fax: +90 (224) 234 41 42

E-mail: bilgi@kuaformuhterem.com.tr